Продукція HARTMANN

Компанія PAUL HARTMANN - провідний європейський виробник і постачальник інноваційної медичної та гігієнічної продукції. Хартманн пропонує понад 2.5 тисячі інноваційних продуктів для професіоналів в області медицини і догляду за хворими, які сприяють більш ефективному економічному лікування, покращують самопочуття хворих і їх якість життя.

HARTMANN GROUP входить в число провідних європейських постачальників медичної та гігієнічної продукції. Успіхи компанії базуються на багаторічному досвіді роботи в галузі медицини та постійному спілкуванні з клієнтами. Основу асортименту компанії складають професійні системні рішення в трьох ключових областях: лікування ран, гігієна інконтиненції і профілактика інфекцій.

Свою місію в Україні компанія бачить у допомозі людям і сприяння розвитку української охорони здоров'я до рівня світових стандартів.

Друге дихання для зрілої шкіри

Для якісного догляду за зрілою, сухою і чутливою шкірою пацієнтів німецька медична компанія «Пауль Хартманн» розробила професійну серію косметичних продуктів Menalind Professional (Меналінд Профешнл), призначених для очищення, зволоження, живлення і захисту шкіри, в тому числі, при догляді за лежачими хворими і при проблемі нетримання. У складі коштів даної серії відсутні інгредієнти тваринного походження і барвники.

Всі продукти цієї лінії використовують колірний код, який полегшує орієнтацію для споживачів: блакитний колір - очищення, жовтий - зволоження та живлення, рожевий - захист.

 

 

Підгузники д / дорослих Molicare®, варіанти виконання: Molicare® COMFORT Maxi (large), Molicare® Premium soft maxi, Molicare® Premium soft extra
 
ПРИЗНАЧЕННЯ

Підгузки Hartmann Molicare® розроблені спеціально для людей, які страждають на нетримання середнього та тяжкого ступеня, також рекомендовано використовувати в якості підгузника на ніч. Підгузки виготовлені їх екологічно чистої сировини, дерматологічні протестовані, запобігають появі можливих подразнень шкіри.
Багаторазові вдосконалені самоклеючі застібки системи "гачків і петель". Тришарова вбирає подушка з суперабсорбентом, нейтралізує запах. Нетканий м'який матеріал зовнішньої поверхні.
Індикатор вологонасичення на зовнішньої (зовнішньої) стороні підгузника повністю зникає при максимальному наповненні підгузника.

 

 

 

 

Труси Molicare Mobile:
Поглинаючі труси великого розміру для мобільних пацієнтів з нетриманням середнього та тяжкого ступеня.
 
склад
Виготовлені з екологічно чистих матеріалів, повітропроникних, гіпоалергенних, з антибактеріальним ефектом і оптимальним рівнем pH (5,5). Волога і запах утримуються всередині всмоктуючого шару, зберігаючи шкіру сухою і чистою.

 
 
урологічні прокладки для жінок MoliMed

 

     Рекомендуються при критичних днях, легкого ступеня нетримання у жінок, які ведуть активний спосіб життя, і як захисний засіб після вагінальних втручань до і після пологів. Прокладки мають анатомічну форму і тришарову вбирає подушку, яка забезпечує максимальну поглинання. Гіпоалергенні, підходять для чутливої шкіри. Непомітні при носінні.

 

 

 

Пелюшки гігієнічні Molinea, варіанти виконання: Molinea Super, Molinea Plus, Molinea Normal 

Пелюшки призначені для використання при догляді за лежачими, післяопераційними хворими, людьми з обмеженими можливостями пересування, при проведенні медичних досліджень, маніпуляцій та процедур в умовах лікувальних установ, а також в якості додаткового захисту при використанні підгузників в процесі догляду за хворими, що страждають нетриманням сечі і калу.

 

 

Медичні товари і обладнання

Реклама