Медицинское оборудование завода Галмед, завод медицинского оборудования

Історія розвитку

image

Фірма існує з 1980 р. Спочатку вона діяла як невелике ремісниче підприємство, що випускає галантерею з синтетичних матеріалів і шкіри. У 1985 р завод почав виробництво медичного обладнання одноразового використання. З 1989 року фірма працює в новозбудованій, багатофункціональній будівлі. Після політичних змін в 1990 р фірма під назвою "ГалМЕД" починає пошук ринків збуту. У 1995 р на території хімічного комбінату "Захем" було відкрито власне стерилізаційне приміщення. У 1997 року було відбудовано і докорінно змінено будівлі заводу Галмед з урахуванням норм GMP, необхідних для отримання концесії на виробництво медичних матеріалів. Таку концесію завод медичного обладнання "Галмед" отримує в середині 1998.

У 2003 році фірма запровадила систему контролю якості відповідно до ISO 9001: 2000 та ISO 13488: 2000 і отримала сертифікат ЄС на свої вироби, що дає право позначати їх знаком безпеки CE.

Сьогодні асортимент продукції включає понад 120 позицій. Підприємтсво виготовляє також упаковки для стерилізації етиленоксидом і надає послуги з промислової стерилізації виробів етиленоксидом. Фірма з успіхом конкуруємо з постачальниками продукції подібного типу з країн Європейського Союзу, Близького і Далекого Сходу. За рік випускається близько 3,5-4 млн. штук виробів.

 

 

Медичні товари і обладнання

Реклама